Tribinu “Budućnost nuklearne energetike nakon Fukushime” organiziraju Europski pokret Hrvatska u suradnji s Hrvatskim nuklearnim društvom.

Uvodno predavanje održat će dr. sc. Igor Vuković, znanstveni novak na Zavodu za visoki napon i energetiku Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, i bivši predsjednik Mreže mlade generacije Europskog nuklearnog društva (ENS YGN).

Tribina će se održati u četvrtak, 31. ožujka 2011. u 18:00 sati u Europskom domu u Zagrebu, Jurišićeva 1/I.

Ulaz na tribinu je slobodan. Tribina je namijenjena svima koji su zainteresirani za otvorenu razmjenu mišljenja.

Prezentacija s predavanja održanog na početku tribine nalazi se dolje u privitku.

Privitci:
Tribina HND-a [Uvodno predavanje tribine HND-a: Buducnost nuklearne energetike nakon Fukushime]