Hrvatsko nuklearno društvo

Hrvatsko nuklearno društvo

I have never regarded nuclear radiation or nuclear power as anything other than a normal and inevitable part of the environment. Our prokaryotic forebears evolved on a planet-sized lump of fallout from a star-sized nuclear explosion, a supernova that synthesised the elements that go to make our planet and ourselves. <James Lovelock>

Održana svečana sjednica HND

25-06-2017 Vijesti ibasic_INFO - avatar ibasic_INFO

Svečana sjednica HND povodom 25 godina uspješnog rada održana je u petak 7.04.2017. u 16:00 sati na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, Unska 3, Zagreb (Siva vijećnica). U uvodnom se predavanju predsjednik HND...

Više

Tribina "Klima, klimatske promjene i klimatsko modeliranje"

25-06-2017 Tribine i predavanja ibasic_INFO - avatar ibasic_INFO

Hrvatsko nuklearno društvo organiziralo je znanstvenu tribinu pod naslovom: „Klima, klimatske promjene i klimatsko modeliranje“, koja se održala u utorak 16.05.2017. u 16:30 sati na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, Unska...

Više

HND MMG je, u suradnji s Tehničkim muzejom, objavila brošuru o tehnologijama proizvodnje električne energije. Navedene su i (ukratko) opisane tehnologije sa svojim prednostima i nedostacima.

Brošura je namjenjena prventveno školskoj populaciji, ali jednostavnost i pristupačnost informacija čini je prikladnom za sve zainteresirane.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (Brosura_MMG_web.pdf)Brosura_MMG_web.pdf[ ]

Anketa

Nuklearna energija: zlo, spas ili?

Facebook Twitter

HND